Hlavní stránka

PR Stage

Věnujeme se managementu, bookingu, kreativnímu PR a marketingu v hudební sféře. Zastupujeme umělce, poskytujeme mediální servis, jsme exkluzivními partnery mezinárodních festivalů, realizujeme koncerty i turné. Tvoříme most mezi světem umělců a fanoušků.

Projekty

BALATON SOUND

BRATŘI

EXIT FESTIVAL

Indies Scope

SZIGET FESTIVAL

THOM ARTWAY

O nás

Od roku 2013 jsme exkluzivním partnerem festivalů Sziget (pro ČR a SR) a Balaton Sound (ČR). Úzce spolupracujeme řadu let s hudebním vydavatelstvím Indies Scope. Nově pro rok 2020 zastupujeme festival Exit (pro ČR a SR), který slaví 20 let své existence.

Zajišťujeme management a booking pro českého zpěváka a písničkáře Thoma Artwaye a elektronické duo Bratři. Do našich aktivit zahrnujeme vlastní autorské projekty s mezinárodním přesahem. V roce 2016 jsme realizovali platformu Czech Fresh, která se soustředila na export české hudby do zahraničí a díky níž jsme navázali partnerství s prestižní světovou agenturou United Talent Agency. Spolupracovali jsme na otevření a zahájení provozu nejmodernějšího hudebního klubu v České republice – brněnského Sono Centra nebo propagaci brněnského hudebního klubu Fléda. Aktivně komunikujeme s hudebními PR agenturami a vydavatelstvími po celé Evropě.

Čemu se věnujeme

Managemet & Booking – zastupujeme české hudební interprety, zajišťujeme kompletní management a booking. Poskytujeme kompletní servis od plánování, realizace koncertů, marketingové komunikace po kreativní PR. Propojujeme hudebníky, producenty a další profesionály ve svých oborech.

Naši klienti – Thom Artway, Bratři

Marketing & PR – věnujeme se marketingové komunikaci a online kampaním. Staráme se o PR námi zastupovaných interpretů, tvoříme kreativní texty i obsah na sociální sítě. Mimo stabilní spolupráce pomáháme i dalším interpretům a pořadatelům s jejich jednorázovými projekty.

Naši klienti –  Festival Hip Hop Žije – 2018, Czech Fresh – 2016 / 2017, Festival Snowattack – 2018 / 2019, Avishai Cohen ve Foru Karlín – 2017, Projekt New Kids From The Bloc – 2017, Hudební klub Fléda – 2015, Hudební klub Sono Centru – 2014

Promotion – staráme se o tři mezinárodní festivaly – Sziget, Balaton Sound a Exit, pro které zajišťujeme exkluzivní propagaci na území České republiky, u Szigetu i na Slovensku

Kontakty

email: info@prstage.cz

phone: +420 603 523 108

PR Stage s.r.o

Sídlo společnosti: Kamínky 283/7 – 63400 Brno – Česká republika

IČO: 28781694 / DIČ: CZ28781694

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně spisová značka: C 77892